Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fém kerti ház ARROW WOODRIDGE 86 LG1000 | |
|
|
|
| Nettó ár |
157 087 Ft
209 762 Ft |
| Bruttó ár |
199 500 Ft
266 398 Ft |
| Megtakarítás | 34% / 66 898 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 4,58m2 |
| Külméret hossza | 1,81m |
| Külméret szélesség | 2,53m |
| Külméret magasság | 2,01m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,10m |
| Ajtó magasság | 1,76m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,36 - 0,40 mm |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,22 - 0,35 mmmm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Gyártó | ARROW |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | fa színű |
| Tömeg | 75kg |
| Fali ablak | db |
| Napfénytető | db |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.