Faház, falvastagság 28 mm, méretek sz 419 / 237 x mé 237 cm, a ház külső területe 10 m2.
Német minőség a prémium német gyártótól, a Karibu Holztechnik GmbH-tól.
Egy faház alapmodellje kertjébe. Ez a modell lapos tetővel és dupla csuklós ajtókkal rendelkezik, mindkét szárnyban ablakkal. A ház építőanyaga 28 mm vastag, északi lucfenyőből tökéletesen mart faprofil. Bontott állapotban készletben szállítjuk. A sorozat nagy előnye a szabadalmaztatott 6-Plus sarokcsukló. Ezek együttesen nemcsak tartós és stabil konstrukciót, hanem robusztus összképet is biztosítanak. Ez garantálja a rendkívül egyszerű összeszerelést, amelyet bármely barkácsoló meg tud kezelni.
A kertes ház ezen változata tartalmaz egy 200 cm hosszú menedéket.
Rövid leírás:
A ház alapja:
Kérjük, hogy a ház alapozásakor KIVÉTELES gondossággal járjon el. Az alapot úgy építse meg, hogy az alap teteje kb. 5 cm-rel a környező talaj fölé nyúljon. Az alapítványt pontosan vízszintesre és vízelvezetésre kell tervezni, hogy az alapozógerendák vízszintesek legyenek. A talajjal való közvetlen érintkezés és a talajnedvesség gerendákba való bejutásának megakadályozása érdekében a ház tartórácsát bitumenes kartoncsíkokkal (nem tartozék) kell alátámasztania. Az alapozás tartóssága érdekében a következő legfontosabb előfeltételeket kell betartani: aljzat, derékszög és pontos sík. Minőségi alapozással a ház tartossága sok évig megmarad. Kérjen tanácsot, vagy készíttesse el az alapot egy szakértő építésszel.
Emelet:
Ha a házat közvetlenül járdára, betonra vagy más szilárd és teherbíró felületre építi, nincs szüksége padlóra. Mi azonban ezt ajánljuk, a felhasználó szempontjából sokkal kellemesebb, és a padló segítségével sokkal hangulatosabb és tisztább belső teret hozhat létre.A ház alapcsomagjához tartozik egy nyomásimpregnált északi fenyőből készült padlóváz (rács), amelyre a padlót rá lehet csavarozni. A padló építéséhez nem teljesen szükséges az eredeti padlóburkolatot megvásárolni, a padlóvázra rácsavarozhat egy bármilyen alkalmas anyagból (deszkázat, OSB stb.) készült padlót, és a kívánt méretekre vághatja. Az eredeti padlóburkolat megvásárlásával azonban biztos lehet benne, hogy minden "passzol", és megspórolhat magának némi munkát. A padló lerakása akkor szükséges, ha a házat puha felületre építi. A tényleges eredeti padló tömör lucfenyő profilokból áll, nyelvvel és horonnyal. Az alszerkezet (teherhordó keret) 60 mm széles, nyomásimpregnált padlógerendákból áll (már az alapcsomagban is benne van). Az eredeti padlómodellek ezen a weboldalon a KARIBU szerelési kiegészítők menüpontban találhatóak.
Tető:
A tető faforgácslapból készült. A tetőfedés nem része a szállításnak, az építés után azonnal fel kell szerelni saját választása szerint. Ferdetetős házakhoz öntapadós bitumenes kartont, lapostetőhöz öntapadós alumínium-bitumenes tetőfóliát ajánlunk. A bitumenes zsindely 15o nál nagyobb lejtésű tetőkre is alkalmas. A szükséges tekercsszám 1 x 5 méteres öntapadó ALU-bitumen burkolat ehhez a házmodellhez = 4 tekercs.
A ház felületkezelése:
Ezt a modellházat természetes fa kivitelben szállítjuk:
Összeszerelés előtti tárolás:
Vigyázat, az anyagcsomagolás nem vízhatlan. A fólia csak a fát védi a szennyeződésektől. Ezért a csomagot a végső összeszerelésig száraz helyen, nem közvetlenül a földön, az időjárás (nedvesség, nap stb.) ellen védve tárolja. Ne tárolja fűtött helyen!
Engedély a ház építésére:
A szilárd alapozású faházakhoz a helyi hatóságoktól bizonyos engedélyek szükségesek lehetnek. Ezért mielőtt házat vásárolna, ellenőrizze az építési hatósággal az építési engedély (építési helyhatározat) jelenlegi helyzetét. Javasoljuk, hogy minden helyi hatóságnál tájékozódjon a ház építésének területén érvényes előírásokról, mivel a kertje területén a hatóságok különböző okokból korlátozhatják a ház építését. Ha a kertre (parcellára) bérleti szerződése van, akkor is egyeztetnie kell a tulajdonossal.
Szállítás:
A házat szétszerelt állapotában szállítjuk el az Ön ingatlanához. A szétszerelt ház további kezeléséről (pl. az összeszerelés helyéről a kertbe, garázsba) a vevőnek kell gondoskodnia, a szállító nem gondoskodik a ház további áthelyezéséről. A kirakodás során a vevő együttműködése szükséges. Különösen a nagyobb házak esetében kérjük, vegye előre figyelembe, hogy a csomagolt ház több raklapot is jelenthet, amelyek összsúlya több száz kg.
További információk:
Csomag méretei:
| Kategória | faházak |
| Tömeg | 509kg |
| Szín | fa színű |
| Külméret szélesség | 4,19m |
| Külméret hossza | 2,37m |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Beépített terület | 10m2 |
| Külméret magasság | 2,20m |
| Ajtó | dupla szárnyú ajtók |
| Ajtó szélesség | 1,40m |
| Ajtó magasság | 1,76m |
| Ház fala vastagsága | 28mm |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Tető felület | 12,4m2 |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |
| Fal magasság | 2,02m |
| Belső felület | m2 |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető lejtés | 30 |
| Ablak (üvegezés anyag) | plexiüveg |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| A kertiház bővítése | 2,00m |
| Tető típusa | lapostető |
| Fali ablak | db |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
