Fali szellőzőablak szélesség 59,5 x ma 79,2 cm, alkalmas a VITAVIA üvegházak kiválasztott modelljéhez.
Gyártó - VITAVIA GARDEN - Egyesült Királyság
Szellőző falablak sz 59,5 x ma 79,2 cm méretekkel, eloxált alumíniumból. Az ablak üvegezése 6 mm-es cellás polikarbonátból készült, amelyet a csomag tartalmaz.
Ez az ablak fémezüst színű - legyen óvatos, ha az üvegházak zöld vagy fekete változatához vásárol !
Az üvegházzal való kompatibilitás ellenőrzéséhez lépjen a felső "Alkalmas az" fülre, ahol megtalálja a támogatott modellek listáját.
Bontott állapotban készletként szállítjuk.
| Tömeg | 3kg |
| Típusú kiegészítők | szellőző ablakok |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 0,61m |
| Köbtartalom | L |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| Külméret magasság | 0,755m |
| Teherbírás | kg |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
