Fém kerti ház, sz 313 x h 370 x ma 209 cm, fa dekor színű.
Gyártó - ARROW STORAGE PRODUCTS - Breese, ILLINOIS, USA
A praktikus megoldású, klasszikus kinézetű fémből készül kerti ház kertész, sport, medence, grill, kemping és motoros kellékek tárolására alkalmas. Az ARROW kerti házak a kitűnő márkák közé tartoznak a világpiacon. A ház horganyzott trapéz lemezből készült magas szilárdságú acélból, amely vastagsága 0,22-0,35 mm. A tető és a padló szerkezet elemei tűzihorganyzott anyagból készült. A falak és a többi szerkezeti elem elektromosan horganyzott anyagból készült. A festett részeken kivalló poliészter festéket alkalmaztak.
Az összes ARROW kerti házat úgy tervezték, hogy megfeleljen az amerikai és az európai lakosság testmagasságának. A legtöbb "névtelen" asziai ház esetében sajnos csak az összeállításánál derül ki, hogy Ön magasabb a háznál, és hogy a házba maximum egy 10 éves gyerek fér be. Arról men is beszélve, hogy a házban még lapátot sem támaszthat a falhoz. Az magasabb mit a ház fala. Ezért javasoljuk, hogy a vásárlás előtt győződjön meg a ház magasságáról és a bejárati ajtó méreteiről.
Rövid leírás:
Ertesítés:
A csomag méretei:
| Kategória | fém házak |
| Tömeg | 128kg |
| Szín | fa színű |
| Külméret szélesség | 3,13m |
| Külméret hossza | 3,70m |
| Gyártó | ARROW |
| Beépített terület | 11,58m2 |
| Külméret magasság | 2,09m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,41m |
| Ajtó magasság | 1,76m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,36 - 0,40 mm |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,22 - 0,35 mmmm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Krajina pôvodu | USA |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| LG1002 | Nem elérhető |
346 100 Ft
incl. VAT 461 783 Ft incl. VAT |
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1002 | 0 pcs |
| Raktár Pozsony | LG1002 | 0 pcs |
| Raktár Szlovákia | LG1002 | 0 pcs |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1002 | 0 pcs |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1002 | 0 pcs |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.