Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fém kerti ház LANITPLAST MAXTORE 86 ANTRACIT LG1846 | |
|
|
|
| Nettó ár |
119 606 Ft
139 720 Ft |
| Bruttó ár |
151 900 Ft
177 445 Ft |
| Megtakarítás | 17% / 25 545 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 3,66m2 |
| Külméret hossza | 1,62m |
| Külméret szélesség | 2,26m |
| Külméret magasság | 2,06m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,00m |
| Ajtó magasság | 1,70m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,6 mm |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,25mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 65kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.