Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fém kerti ház LANITPLAST MAXTORE 106 ZÖLD LG1874 | |
|
|
|
| Nettó ár | 157 516 Ft |
| Bruttó ár | 200 045 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 4,71m2 |
| Külméret hossza | 1,62m |
| Külméret szélesség | 2,91m |
| Külméret magasság | 2,14m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,20m |
| Ajtó magasság | 1,70m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,6 mm |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,25 mm mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Szín | zöld |
| Tömeg | 80kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.