Beltéri finn szauna, falvastagság 38 mm, méretek sz 195 x mé 195 x ma 187 cm, mennyezeti párkány nélküli változat + bronz ajtó.
Német minőség a prémium német gyártótól, a Karibu Holztechnik GmbH-tól.
Ez a fajta finn szauna legfeljebb két fő részére lett tervezve. A szaunát a ház vagy lakás belső teréhez tervezték. Gyártójának, a németországi Brémából származó KARIBU HOLZTECHNIK cégnek sikerült termékeivel sikeresen tovább vinnie a skandináv szaunák évszázados hagyományait, ugyanakkor a mai modern technológiákat is beépítette. A szauna teljes egészében északi lucfenyőből készült, természetes kivitelben. A fa Európa északi részéből származik, és teljesen vegyszermentesen lett kezelve (se nem festett, se nem lakkozott). Ennek eredményeként mentes minden olyan ismert problémás anyagtól, amely a szaunázás során a fából felszabadulhat. Ez a beltéri szauna 38 mm vastag tömör fából készült. A szauna falai speciálisan simított, dupla nyelvvel és horonnyal ellátott deszkákból állnak, melyek rendkívüli illesztési szilárdságot garantálnak. Méretek sz 195 x mé 195 x ma 187 cm.
Teljesen üveg ajtó 8 mm vastag bronz biztonsági üvegből. Az ajtó átjárójának méretei 64 x 162 cm. Az ajtó bal vagy jobb oldali ajtónak is felszerelhető.
A szaunának nincs saját padlója, kizárólag megfelelő padlóburkolattal, ideális esetben járólappal ellátott helyiségben kell elhelyezni. A szaunát mennyezeti párkány (profil) nélküli kivitelben szállítjuk, 3 x 7,5 W LED világítással.
Az alábbi kiegészítőket ajánljuk a fent említett szaunához:
Minden KARIBU kályhamodell belső részei korrózióálló anyagból készültek. Továbbá minden KARIBU kályhamodellhez 18 kg szaunakő tartozik. A szauna szauna hőmérsékletre való felfűtésének hozzávetőleges idejét az „Utasítás“ fülön találja a „A szauna felfűtésének hozzávetőleges ideje.“
Felszerelések és tartozékok:
Az alapcsomag tartalmaz 2x padot lucfenyőből (2x szélesség 57 cm, max. 250 kg) és egy fából készült védőkeretet a kályha számára. Ajánljuk a kínálatunkban található egyéb szauna tartozékokat.
A szauna megvásárlása előtt:
A szaunavásárlás előtt javasoljuk, hogy ellenőrizze a háztulajdonos hozzájárulását. Ezután meg kell tudnia, hogy milyen lehetőségei vannak a szaunakályha csatlakoztatására - azaz, hogy van-e 400 V a lakásban + van-e legalább 16 A-s megszakítója. Ennek megfelelően válassza ki a kályhát. kínálatunkból.
Szállítási módok, feltételek:
Személyes átvétel a fióktelepeinken lehetséges, azonban kérjük, vegye figyelembe a szauna nagyobb súlyát és a megfelelő utánfutó vagy inkább furgon (pl. tranzit) szükségességét. Ha házhoz szállítást kér, a szaunát szétszerelt állapotban szállítjuk az Ön ingatlanához. A termék további kezeléséről (pl. a telepírés helyéről a lakásba, a kertbe, a garázsba) a vevőnek kell gondoskodnia, a szállító nem gondoskodik a szauna további áthelyezéséről. A kirakodás során a vevő együttműködése szükséges. Különösen a nagyobb szaunák esetében kérjük, vegye előre figyelembe, hogy a becsomagolt szauna több raklapot is jelenthet több száz kg össztömeggel!
További információ:
Csomagolási méretek:
| Kategória | beltéri szaunák |
| Tömeg | 400kg |
| Külméret szélesség | 1,95m |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Külméret magasság | 1,87m |
| Ajtó | füstös üveg 8 mm |
| Szerkezet anyaga | lucfenyőfa |
| Ház fala vastagsága | 38mm |
| Külméret mélység | 1,95m |
| Szauna típusa | finn házi szaunák |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Személyek száma | 2 |
| Ajánlott kályhák | 3,6 kW vagy 9 kW |
| Szauna kályha | nem |
| Szauna kövek | nem |
| Krajina pôvodu | Németország |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Pad anyaga | lucfenyőfa |
| Padok száma | 2x szélesség 57 cm |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2497 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2497 | 9 |
| Raktár Szlovákia | LG2497 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2497 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2497 | 0 |
