Beltéri finn szauna, falvastagság 38 mm, méretek sz 195 x mé 145 x ma 187 cm, mennyezeti párkány nélküli változat + bronz ajtó.
Német minőség a prémium német gyártótól, a Karibu Holztechnik GmbH-tól.
Ez a finn szaunamodell temperált beltéri helyiségekbe, például házakba vagy lakásokba lett tervezve. Gyártója, a németországi Brémában működő KARIBU HOLZTECHNIK cég, sikeresen épít a skandináv szaunázás évszázados hagyományaira, miközben modern technológiákat is beépít termékeibe. A szauna teljes egészében természetes kivitelű, északi lucfenyőből készült. A fa Észak-Európa távoli vidékeiről származik, és teljesen vegyszermentes (sem pácolva, sem lakkozva nincs). Ennek köszönhetően mentes minden olyan ismert problémás anyagtól, amely a szaunázás során felszabadulhatna a fából. Az általunk kínált finn szauna akár két személy számára is alkalmas, méretei: szélesség 195 cm, mélység 145 cm, magasság 187 cm. Ez a beltéri szauna 38 mm vastag tömör fából készült. A szauna falai speciálisan csiszolt, dupla nút-féderes deszkákból állnak, ami rendkívüli stabilitást biztosít az illesztéseknek.
Teljesen üveg ajtó 8 mm vastag bronz biztonsági üvegből. Az ajtó átmenő mérete 64 x 162 cm. Az ajtó balos és jobboldali kivitelben is beépíthető.
A szaunának nincs saját padlója, és kizárólag megfelelő padlóburkolattal, ideális esetben járólappal ellátott helyiségben szabad elhelyezni. A szaunát mennyezeti párkány (profil) nélküli kivitelben szállítjuk, 3 x 7,5 W LED világítással.
Az alábbi kiegészítőket ajánljuk a fent említett szaunához:
Minden KARIBU kályhamodell belső részei korrózióálló anyagból készültek. Továbbá minden KARIBU kályhamodellhez 18 kg szaunakő tartozik.
Felszerelések és tartozékok:
Az alapcsomag 2x lucfenyő fapadot tartalmaz (1x szélesség 57 cm + 1x szélesség 27 cm, max 250 kg) és egy fa védőkeret a kályhához. Kínálatunkból további szauna kiegészítőket is ajánlunk.
A szauna megvásárlása előtt:
A szaunavásárlás előtt javasoljuk, hogy ellenőrizze a háztulajdonos hozzájárulását. Ezután meg kell tudnia, hogy milyen lehetőségei vannak a szaunakályha csatlakoztatására - azaz, hogy van-e 400 V a lakásban + van-e legalább 16 A-s megszakítója. Ennek megfelelően válassza ki a kályhát kínálatunkból.
Szállítási módok, feltételek:
Személyes átvétel a fióktelepeinken lehetséges, azonban kérjük, vegye figyelembe a szauna nagyobb súlyát és a megfelelő utánfutó vagy inkább furgon (pl. tranzit) szükségességét. Ha házhoz szállítást kér, a szaunát szétszerelt állapotban szállítjuk az Ön ingatlanához. A termék további kezeléséről (pl. a telepírés helyéről a lakásba, a kertbe, a garázsba) a vevőnek kell gondoskodnia, a szállító nem gondoskodik a szauna további áthelyezéséről. A kirakodás során a vevő együttműködése szükséges. Különösen a nagyobb szaunák esetében kérjük, vegye előre figyelembe, hogy a becsomagolt szauna több raklapot is jelenthet több száz kg össztömeggel!
További információ:
| Kategória | beltéri szaunák |
| Tömeg | 306kg |
| Külméret szélesség | 1,95m |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Külméret magasság | 1,87m |
| Ajtó | füstölt üveg 8 mm |
| Szerkezet anyaga | északi lucfenyő |
| Ház fala vastagsága | 38mm |
| Külméret mélység | 1,45m |
| Személyek száma | 2 |
| Ajánlott kályhák | 3,6 kW vagy 9 kW |
| Pad anyaga | lucfenyő |
| Padok száma | 2x / 1x szélesség 57 cm + 1x szélesség 27 cm |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
szaunakályha KARIBU 3,6 KW (71312) integrált vezérléssel LG1916
127 544 Ft
Raktáron (13 pcs)
szaunakályha KARIBU 9 kW (66600) integrált vezérléssel LG1972
252 908 Ft
Raktáron (12 pcs)
szilikon kábel KARIBU 3 x 1,5 mm / 3 m a fényhez (13367) LG1918
23 259 Ft
Raktáron (33 pcs)
