Beltéri finn szauna, falvastagság 40 mm, méretek sz 264 x mé 198 x ma 213 cm, mennyezeti párkány nélküli változat + átlátszó ajtó.
Német minőség a prémium német gyártótól, a Karibu Holztechnik GmbH-tól.
Három fekvő személyre tervezett finn szauna. Mérete sz 264 x mé 198 x ma 213 cm. Ezt a finn szaunamodellt ház vagy lakás temperált belső teréhez tervezték. Gyártójának, a németországi Brémából származó KARIBU HOLZTECHNIK cégnek sikerült termékeivel sikeresen továbbvinnie a skandináv szaunakészítés évszázados hagyományait, miközben a mai modern technológiát is beépítette. A szauna teljes egészében skandináv lucfenyőfából készült, természetes kivitelben. A fa Európa északi részéből származik, és teljesen vegyszeresen kezeletlen (sem nem pácolt, sem nem lakkozott). Ennek eredményeként mentes minden olyan ismert problémás anyagtól, amely a szaunázás során a fából kioldódhatna. Ez a beltéri szauna 40 mm vastag tömör fából készült. A szauna falai speciálisan simított, dupla nyelvvel és horonnyal ellátott deszkákból állnak, ami rendkívüli illesztési szilárdságot garantál.
Teljesen üvegajtó 8 mm vastag átlátszó biztonsági üvegből. Az ajtó átmenő mérete 64 x 173 cm. Az ajtó balos és jobboldali kivitelben is beépíthető.
A szaunának nincs saját padlója, kizárólag megfelelő padlóburkolattal, ideális esetben járólappal ellátott helyiségben kell elhelyezni. A szaunát mennyezeti párkány (profil) nélküli kivitelben szállítjuk, 3 x 7,5 W LED világítással.
Az alábbi kiegészítőket ajánljuk a fent említett szaunához:
Minden KARIBU kályhamodell belső részei korrózióálló anyagból készültek. Továbbá minden KARIBU kályhamodellhez 18 kg szaunakő tartozik. A szauna szauna hőmérsékletre való felfűtésének hozzávetőleges idejét az „Utasítás“ fülön találja a „A szauna felfűtésének hozzávetőleges ideje.“
Berendezések és tartozékok:
A standard csomag tartalma 3x nyárfából készült pad (1x szélesség 62 cm 1x szélesség 57 cm, 1x szélesség 52cm max 250 kg), 1x fejtámla és fa védőkeret a kályhához. Kínálatunkból további szauna kiegészítőket is ajánlunk.
A szauna megvásárlása előtt:
A szaunavásárlás előtt javasoljuk, hogy ellenőrizze a háztulajdonos hozzájárulását. Ezután meg kell tudnia, hogy milyen lehetőségei vannak a szaunakályha csatlakoztatására - azaz, hogy van-e 400 V a lakásban + van-e legalább 16 A-s megszakítója. Ennek megfelelően válassza ki a kályhát. kínálatunkból.
Szállítási módok, feltételek:
Személyes átvétel a fióktelepeinken lehetséges, azonban kérjük, vegye figyelembe a szauna nagyobb súlyát és a megfelelő utánfutó vagy inkább furgon (pl. tranzit) szükségességét. Ha házhoz szállítást kér, a szaunát szétszerelt állapotban szállítjuk az Ön ingatlanához. A termék további kezeléséről (pl. a telepírés helyéről a lakásba, a kertbe, a garázsba) a vevőnek kell gondoskodnia, a szállító nem gondoskodik a szauna további áthelyezéséről. A kirakodás során a vevő együttműködése szükséges. Különösen a nagyobb szaunák esetében kérjük, vegye előre figyelembe, hogy a becsomagolt szauna több raklapot is jelenthet több száz kg össztömeggel!
További információ:
Csomagolási méretek:
| Kategória | beltéri szaunák |
| Tömeg | 474kg |
| Külméret szélesség | 2,64m |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Külméret magasság | 2,13m |
| Ajtó | átlátszó üveg 8 mm |
| Szerkezet anyaga | északi lucfenyő |
| Ház fala vastagsága | 40mm |
| Külméret mélység | 1,98m |
| Szauna típusa | finn házi szaunák |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Személyek száma | 3 |
| Ajánlott kályhák | 3,6 kW vagy 9 kW |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Pad anyaga | nyárfa fa |
| Padok száma | 3x / 1x szélesség 62 cm + 1x szélesség 57 cm + 1x szélesség 52 cm |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
