Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| műanyag ház a kertbe LIFETIME 60371 CLASSIC LINE LG3722 | |
|
|
|
| Nettó ár | 718 229 Ft |
| Bruttó ár | 912 151 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 7,44m2 |
| Külméret hossza | 3,05m |
| Külméret szélesség | 2,44m |
| Külméret magasság | 2,44m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,42m |
| Ajtó magasság | 1,93m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 26mm |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LIFETIME |
| A csomag tartalmazza a padlót | Igen |
| Szín | világos szürke |
| Tömeg | 217kg |
| Fali ablak | 1db |
| Napfénytető | 4db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.