Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fém kerti ház GLOBEL 64 ANTRACIT LG2529 | |
|
|
|
| Nettó ár |
97 087 Ft
125 735 Ft |
| Bruttó ár |
123 300 Ft
159 683 Ft |
| Megtakarítás | 30% / 36 383 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 1,94m2 |
| Külméret hossza | 1,13m |
| Külméret szélesség | 1,72m |
| Külméret magasság | 1,93m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 0,58m |
| Ajtó magasság | 1,69m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott acélcső |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,3mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | GLOBEL |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 52kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.