Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fém kerti ház GLOBEL 65 ANTRACIT + napfénytető LG2068 | |
|
|
|
| Nettó ár |
123 988 Ft
130 517 Ft |
| Bruttó ár |
157 465 Ft
165 757 Ft |
| Megtakarítás | 5% / 8 292 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 2,46m2 |
| Külméret hossza | 1,44m |
| Külméret szélesség | 1,71m |
| Külméret magasság | 1,93m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 0,58m |
| Ajtó magasság | 1,69m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott acélcső |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,3mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | GLOBEL |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 59kg |
| Napfénytető | 1db |
| Fali ablak | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.