Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fém kerti ház LANITPLAST MAXTORE WOOD 86 LG2301 | |
|
|
|
| Nettó ár | 164 646 Ft |
| Bruttó ár | 209 100 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 4,03m2 |
| Külméret hossza | 1,80m |
| Külméret szélesség | 2,24m |
| Külméret magasság | 2,09m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,00m |
| Ajtó magasság | 1,71m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,6 mm |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,25mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Szín | fa színű |
| Tömeg | 65kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.