Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bádog kerti ház LANITPLAST MARBURG 108 ANTRACIT LG4018 | |
|
|
|
| Nettó ár |
472 554 Ft
502 717 Ft |
| Bruttó ár |
600 144 Ft
638 451 Ft |
| Megtakarítás | 6% / 38 307 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 5,80m2 |
| Külméret hossza | 2,11m |
| Külméret szélesség | 2,75m |
| Külméret magasság | 2,22m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,06m |
| Ajtó magasság | 1,78m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,5 - 1,2 mm |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,4 mmmm |
| Tető típusa | lapostető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 199kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | 1db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.