Remove from comparison
|
|
|---|---|
| fém kerti ház LANITPLAST MAXTORE 86 ANTRACIT LG1846 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
119 606 Ft
139 720 Ft |
| Price incl. VAT |
151 900 Ft
177 445 Ft |
| Save | 17% / 25 545 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 3,66m2 |
| Külméret hossza | 1,62m |
| Külméret szélesség | 2,26m |
| Külméret magasság | 2,06m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,00m |
| Ajtó magasság | 1,70m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,6 mm |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,25mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 65kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.