Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| magaságyás LANITPLAST WAVE 88 LG2417 | |
|
|
|
| Nettó ár |
36 120 Ft
60 200 Ft |
| Bruttó ár |
45 872 Ft
76 454 Ft |
| Megtakarítás | 67% / 30 582 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Beépített terület | 0,81m2 |
| Szín | antracit |
| Kategória | magaságyás |
| Külméret hossza | 0,90m |
| Külméret szélesség | 0,90m |
| Külméret magasság | 0,86m |
| Szerkezet anyaga | galvanizált acél |
| Az alsó típusa | nincs alja |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Tömeg | 14,50kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.