Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fém kerti ház GLOBEL 86 ZÖLT + napfénytető LG2503 | |
|
|
|
| Nettó ár |
138 976 Ft
158 490 Ft |
| Bruttó ár |
176 500 Ft
201 282 Ft |
| Megtakarítás | 14% / 24 782 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 4,08m2 |
| Külméret hossza | 1,75m |
| Külméret szélesség | 2,33m |
| Külméret magasság | 1,98m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,00m |
| Ajtó magasság | 1,69m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott acélcső |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,3mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | GLOBEL |
| Szín | zöld |
| Tömeg | 79kg |
| Napfénytető | 1db |
| Fali ablak | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.