Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fém kerti ház GLOBEL 1015 ANTRACIT LG2530 | |
|
|
|
| Nettó ár |
440 157 Ft
629 371 Ft |
| Bruttó ár |
559 000 Ft
799 301 Ft |
| Megtakarítás | 43% / 240 301 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 13,47m2 |
| Külméret hossza | 4,55m |
| Külméret szélesség | 2,96m |
| Külméret magasság | 2,25m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 2,49m |
| Ajtó magasság | 1,95m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott acélcső |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,3mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | GLOBEL |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 255kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.