Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| ponyva garázs 3,9x6,1 m - 62730EU LG1379 | |
|
|
|
| Nettó ár |
241 258 Ft
416 918 Ft |
| Bruttó ár |
306 398 Ft
529 486 Ft |
| Megtakarítás | 73% / 223 088 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | ponyva fészerek |
| Beépített terület | 23,79m2 |
| Külméret hossza | 6,1m |
| Külméret szélesség | 3,9m |
| Külméret magasság | 3,6m |
| Ajtó | ponyva – gördülő |
| Szerkezet anyaga | acél csövek |
| Ajtó magasság | 2,4m |
| Ajtó szélesség | 2,4m |
| Gyártó | SHELTERLOGIC |
| Szín | zöld |
| Tömeg | 132kg |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.