Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| ponyva garázs 3,0x6,1 m - 62584EU LG2510 | |
|
|
|
| Nettó ár |
146 426 Ft
172 265 Ft |
| Bruttó ár |
185 961 Ft
218 777 Ft |
| Megtakarítás | 18% / 32 816 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Ponyva fészerek |
| Beépített terület | 18,3m2 |
| Külméret hossza | 6,1m |
| Külméret szélesség | 3m |
| Külméret magasság | 2,4m |
| Ajtó | ponyva – gördülő |
| Szerkezet anyaga | acél csövek |
| Ajtó magasság | 2,10m |
| Ajtó szélesség | 1,50-2,40m |
| Gyártó | SHELTERLOGIC |
| Szín | zöld |
| Tömeg | 74kg |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.