Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| ponyva pavilon MONARC 25866EU LG1606 | |
|
|
|
| Nettó ár |
82 922 Ft
97 555 Ft |
| Bruttó ár |
105 311 Ft
123 895 Ft |
| Megtakarítás | 18% / 18 584 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Vászonkamrák |
| Beépített terület | 13,23m2 |
| Külméret hossza | 4,9m |
| Külméret szélesség | 2,7m |
| Külméret magasság | 2,4m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott acél |
| Gyártó | SHELTERLOGIC USA |
| Tömeg | 36kg |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.