Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| ponyva garázs 3,7x6,1 m - 62760EU LG1378 | |
|
|
|
| Nettó ár |
170 850 Ft
295 254 Ft |
| Bruttó ár |
216 980 Ft
374 972 Ft |
| Megtakarítás | 73% / 157 992 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | ponyva fészerek |
| Beépített terület | 22,57m2 |
| Külméret hossza | 6,1m |
| Külméret szélesség | 3,7m |
| Külméret magasság | 2,4m |
| Ajtó | ponyva – gördülő |
| Szerkezet anyaga | acél csövek |
| Ajtó magasság | 2,0m |
| Ajtó szélesség | 1,8m |
| Gyártó | SHELTERLOGIC |
| Szín | zöld |
| Tömeg | 89kg |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.