Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| mászóka gyerekeknek LIFETIME GEODOME 90994 LG2526 | |
|
|
|
| Nettó ár |
137 813 Ft
172 265 Ft |
| Bruttó ár |
175 022 Ft
218 777 Ft |
| Megtakarítás | 25% / 43 755 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Gyártó | LIFETIME |
| Kategória | gyerek mászóka |
| Gyermekek ajánlott kora | 5 - 10 |
| Szerkezet anyaga | acélcső |
| Szín | multi |
| Beépített terület | 4,84m2 |
| Külméret hossza | 2,20m |
| Külméret magasság | 2,35m |
| Külméret szélesség | 2,20m |
| A talajhorgonyok ajánlott száma | db |
| Tömeg | 58kg |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.