Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| mászóka gyerekeknek LIFETIME GEODOME 90612 vitorlával együtt LG2525 | |
|
|
|
| Nettó ár |
149 306 Ft
186 633 Ft |
| Bruttó ár |
189 619 Ft
237 024 Ft |
| Megtakarítás | 25% / 47 405 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Gyártó | LIFETIME |
| Kategória | gyerek mászóka |
| Gyermekek ajánlott kora | 3 - 10 |
| Szerkezet anyaga | acélcső |
| Szín | multi |
| Beépített terület | 9,3m2 |
| Külméret hossza | 3,05m |
| Külméret magasság | 1,52m |
| Külméret szélesség | 3,05m |
| A talajhorgonyok ajánlott száma | db |
| Tömeg | 50kg |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.