Odstrani iz primerjave
|
|
|---|---|
| üvegház LANITPLAST TIBERUS 3x4 m PC 4 mm LG2834 | |
|
|
|
| Cena brez DDV |
186 638 Ft
215 368 Ft |
| Cena z DDV |
237 030 Ft
273 517 Ft |
| Prihranite | 15% / 36 487 Ft |
| Razpoložljivost | Raktáron |
| Parametri | |
| Kategória | boltíves üvegház |
| Tömeg | 99kg |
| Tartóívek típusa (csak íves modelleknél) | horganyzott acélprofil |
| Szín | ezüst |
| Az üvegház íveinek távolsága | 1,00m |
| Belső ívtámaszok | igen |
| Napfénytető | db |
| Beépített terület | 12m2 |
| Külméret szélesség | 3,00m |
| Külméret hossza | 4,00m |
| Külméret magasság | 2,00m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,96m |
| Ajtó magasság | 1,88m |
| Szerkezet anyaga | acél üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Úvegezés garancia | 10 év garancia a polikarbonátra jégeső okozta károk ellen |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | LANIT PLAST |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.