Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| játszóterek gyerekeknek KARIBU KALLE (44577) natur LG4494 | |
|
|
|
| Nettó ár | 355 594 Ft |
| Bruttó ár | 451 605 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | faházak |
| Gyermekek ajánlott kora | 3 éves kortól |
| Szerkezet anyaga | fa |
| Szín | fa színű |
| Kinek szánták a terméket | unisex |
| Impregnálás | nem |
| Beépített terület | 3,92m2 |
| Külméret hossza | 1,84m |
| Külméret magasság | 2,32m |
| Külméret szélesség | 2,13m |
| A talajhorgonyok ajánlott száma | db |
| Tömeg | 328kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.