Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| játszóterek gyerekeknek KARIBU LOTTI 89351 LG1827 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 440 839 Ft |
| Cena s DPH | 559 865 Ft |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | játszóterek gyerekeknek |
| Gyermekek ajánlott kora | 3-12 éves korig |
| Szerkezet anyaga | fa |
| Szín | fa színű |
| Játék torony | igen |
| Baba hinta | igen |
| Kinek szánták a terméket | unisex |
| Beleértve a diát | igen |
| Impregnálás | nem |
| Beépített terület | 3,7m2 |
| Külméret hossza | 1,07m |
| Külméret magasság | 2,91m |
| Külméret szélesség | 1,07m |
| A tetőzsindely csomagok száma | 1 |
| A talajhorgonyok ajánlott száma | 8db |
| Tömeg | 158kg |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.