Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI ezüst / PLEXI LG1498 | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. |
95 280 Ft
152 668 Ft |
| Preis inkl. MwSt. |
121 006 Ft
193 888 Ft |
| Sie sparen | 60% / 72 882 Ft |
| Verfügbarkeit | Raktáron |
| Parameter | |
| Kategória | Bejárati tető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Oldalfalak |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 0,31m |
| Külméret mélység | 0,6m |
| Külméret magasság | 1,85m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 6kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.