Odstrani iz primerjave
|
|
|---|---|
| játszóterek gyerekeknek KARIBU LOTTI 89345 LG1823 | |
|
|
|
| Cena brez DDV | 369 120 Ft |
| Cena z DDV | 468 782 Ft |
| Prihranite | – |
| Razpoložljivost | Nem elérhető |
| Parametri | |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | játszóterek gyerekeknek |
| Gyermekek ajánlott kora | 3-12 éves korig |
| Szerkezet anyaga | fa |
| Szín | fa színű |
| Játék torony | igen |
| Baba hinta | igen |
| Kinek szánták a terméket | unisex |
| Beleértve a diát | igen |
| Impregnálás | nem |
| Beépített terület | 3,7m2 |
| Külméret hossza | 1,07m |
| Külméret magasság | 2,91m |
| Külméret szélesség | 1,07m |
| A tetőzsindely csomagok száma | 1 |
| A talajhorgonyok ajánlott száma | 6db |
| Tömeg | 139kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.