Gyermek piknikasztal padokkal, h 83 cm x sz 48 cm x ma 54 cm, rendkívül tartós HDPE-ből.
Gyártó - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Gyerekkészlet, amely piknikasztalt és két padot tartalmaz. Acél tartóváz és rendkívül ellenálló, UV-stabilizált polietilén (HDPE) kombinációja. Időjárásállóság. A műanyag a napsütésben nem sárgul és nem törékeny.
Rövid leírás:
| Kategória | asztal |
| Tömeg | 12kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 0,48m |
| Külméret hossza | 0,83m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 0,54m |
| Anyag | fém / műanyag |
| Krajina pôvodu | USA |
Nu există evaluări.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Disponibilitate | Preț |
|---|---|---|
| LG1194 | Nem elérhető |
43 655 Ft
cu Tva 58 207 Ft cu Tva |
| Stoc | Kód | Numărul de UM în stoc |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1194 | 0 buc. |
| Raktár Pozsony | LG1194 | 0 buc. |
| Raktár Szlovákia | LG1194 | 0 buc. |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1194 | 0 buc. |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1194 | 0 buc. |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.