Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| asztal és sörpad összecsukható 183 cm LIFETIME 60112 LG1184 | |
|
|
|
| Nettó ár |
92 670 Ft
123 560 Ft |
| Bruttó ár |
117 691 Ft
156 921 Ft |
| Megtakarítás | 33% / 39 230 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Szín | színű |
| Külméret hossza | 1,83m |
| Tömeg | 37kg |
| Külméret szélesség | 1,45m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Anyag | fém / műanyag |
| Kategória | asztal |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.