Odstrani iz primerjave
|
|
|---|---|
| kerek összecsukható asztal 152 cm LIFETIME 80121 LG1187 | |
|
|
|
| Cena brez DDV |
75 321 Ft
89 480 Ft |
| Cena z DDV |
95 658 Ft
113 640 Ft |
| Prihranite | 19% / 17 982 Ft |
| Razpoložljivost | Raktáron |
| Parametri | |
| Szín | fehér |
| Tömeg | 25kg |
| Külméret szélesség | 1,52m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Átmérőméret | 1,52m |
| Anyag | fém / műanyag |
| Kategória | asztal |
| Külméret mélység | 1,52m |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.