Remove from comparison
|
|
|---|---|
| Összecsukható asztal 150 cm LIFETIME 4534 LG2833 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
24 676 Ft
32 902 Ft |
| Price incl. VAT |
31 339 Ft
41 785 Ft |
| Save | 33% / 10 446 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Szín | fehér |
| Külméret hossza | 1,52m |
| Tömeg | 12kg |
| Külméret szélesség | 0,70m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Anyag | fém / műanyag |
| Kategória | asztal |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.