Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| műanyag szekrény LANITPLAST KANSAS LG4688 | |
|
|
|
| Nettó ár |
183 063 Ft
215 368 Ft |
| Bruttó ár |
232 490 Ft
273 517 Ft |
| Megtakarítás | 18% / 41 027 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | párnatároló szekrény |
| Beépített terület | 1,10m2 |
| Külméret hossza | 0,77m |
| Külméret szélesség | 1,43m |
| Külméret magasság | 1,75m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,30m |
| Ajtó magasság | 1,70m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 22mm |
| Tető típusa | lapos tető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | igen |
| Szín | világos szürke |
| Tömeg | kg |
| Fali ablak | db |
| Napfénytető | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.