Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| magaságyás KARIBU HOCHBEET 190 (73088) natur LG1983 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 76 421 Ft |
| Cena s DPH | 97 054 Ft |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Nem elérhető |
| Parametry | |
| Beépített terület | 0,64m2 |
| Szín | fa színe |
| Kategória | magaságyás |
| Külméret hossza | 0,65m |
| Külméret szélesség | 0,98m |
| Külméret magasság | 0,64m |
| Szerkezet anyaga | faanyag 19 mm |
| Az alsó típusa | nincs alja |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Tömeg | 20kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.