Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| magaságyás LANITPLAST WAVE 168 LG2418 | |
|
|
|
| Nettó ár |
50 923 Ft
76 004 Ft |
| Bruttó ár |
64 672 Ft
96 525 Ft |
| Megtakarítás | 49% / 31 853 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Beépített terület | 1,28m2 |
| Szín | antracit |
| Kategória | magaságyás |
| Külméret hossza | 1,60m |
| Külméret szélesség | 0,80m |
| Külméret magasság | 0,82m |
| Szerkezet anyaga | galvanizált acél |
| Az alsó típusa | nincs alja |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Tömeg | 22kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.