Remove from comparison
|
|
|---|---|
| műanyag kerti ház LANITPLAST LONGFORD 66 LG4016 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 179 450 Ft |
| Price incl. VAT | 227 901 Ft |
| Save | – |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 3,17m2 |
| Külméret hossza | 1,80m |
| Külméret szélesség | 1,76m |
| Külméret magasság | 2,26m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,19m |
| Ajtó magasság | 1,81m |
| Szerkezet anyaga | műanyag profilok |
| Ház fala vastagsága | 12mm |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | szürke |
| Tömeg | 64kg |
| Fali ablak | 1db |
| Napfénytető | db |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.