Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA TRITON 7500 PC 6 mm fekete színű LG3695 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
351 006 Ft
373 410 Ft |
| Cena s DPH |
445 777 Ft
474 231 Ft |
| Ušetříte | 6% / 28 454 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 87,1kg |
| Szín | fekete |
| Napfénytető | 2xdb |
| Beépített terület | 7,50m2 |
| Külméret szélesség | 1,98m |
| Külméret hossza | 3,79m |
| Külméret magasság | 2,08m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,64m |
| Üvegezés rögzítés | az AL profilba behelyezett üvegezés |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.