Összecsukható kerek asztal, 152 cm átmérőjű, rendkívül tartós HDPE-ből.
Gyártó - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Összecsukható kerek asztal a szobához, a kerthez, a műhelyhez. Acél tartóváz és rendkívül ellenálló, UV-stabilizált polietilén (HDPE) kombinációja. Időjárásállóság. A műanyag a napsütésben nem sárgul és nem törékeny. Az asztal könnyen összecsukható.
Rövid leírás:
| Kategória | asztal |
| Tömeg | 25kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 1,52m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Anyag | fém / műanyag |
| Átmérőméret | 1,52m |
| Külméret mélység | 1,52m |
| Krajina pôvodu | USA |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1187 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1187 | 1 |
| Raktár Szlovákia | LG1187 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1187 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1187 | 0 |
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| LG1187 | Raktáron |
95 658 Ft
s DPH 113 640 Ft s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1187 | 0 ks |
| Raktár Pozsony | LG1187 | 1 ks |
| Raktár Szlovákia | LG1187 | 0 ks |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1187 | 0 ks |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1187 | 0 ks |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.