Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| kis asztal 66 cm LIFETIME 80251 LG1189 | |
|
|
|
| Nettó ár |
14 978 Ft
19 971 Ft |
| Bruttó ár |
19 022 Ft
25 363 Ft |
| Megtakarítás | 33% / 6 341 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Szín | fehér |
| Külméret hossza | 0,66m |
| Tömeg | 5kg |
| Külméret szélesség | 0,46m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Anyag | fém / műanyag |
| Kategória | asztal |
| Külméret magasság | 0,71m |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.