Ukloniti iz usporedbe
|
|
|---|---|
| gyermekasztal 61 cm LIFETIME 80425 LG1190 | |
|
|
|
| Cijena bez PDV-a |
19 288 Ft
25 718 Ft |
| Cena s DPH |
24 496 Ft
32 662 Ft |
| Štedite | 33% / 8 166 Ft |
| Dostupnosť | Raktáron |
| Parametri | |
| Szín | fehér |
| Külméret hossza | 0,61m |
| Tömeg | 7kg |
| Külméret szélesség | 0,61m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Anyag | fém / műanyag |
| Kategória | asztal |
| Külméret magasság | 0,54m |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.