Remove from comparison
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA IDA 5200 PC 4 mm ezüst színű LG298 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
269 973 Ft
321 224 Ft |
| Price incl. VAT |
342 866 Ft
407 955 Ft |
| Save | 19% / 65 089 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | üvegház a falhoz |
| Tömeg | 45kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 5,27m2 |
| Külméret szélesség | 2,62m |
| Külméret hossza | 2,01m |
| Külméret magasság | 2,21m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,63m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | nem |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.