Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA URANUS 11500 PC 6 mm zöld színű LG581 | |
|
|
|
| Nettó ár | 518 898 Ft |
| Bruttó ár | 659 000 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 130kg |
| Szín | zöld |
| Napfénytető | 4xdb |
| Beépített terület | 11,44m2 |
| Külméret szélesség | 2,57m |
| Külméret hossza | 4,45m |
| Külméret magasság | 2,48m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | üvegezés az alumínium profilokba illesztve |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | a polikarbonátra 10 év garancia jégkár ellen |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |
| Krajina pôvodu | Nagy-Britannia és Észak-Írország Egyesült Királysága |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.