Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| hibrid kerti ház KARIBU JUPITER D (93434) világosszürke / antracit LG4082 | |
|
|
|
| Nettó ár | 772 250 Ft |
| Bruttó ár | 980 758 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 4,38m |
| Külméret hossza | 2,17m |
| Beépített terület | 9,50m2 |
| Tető típusa | fém tető |
| A kertiház bővítése | 2,40m |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 1,42m |
| Ajtó magasság | 1,76m |
| Fal magasság | 1,95m |
| Külméret magasság | 2,09m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ház fala vastagsága | 19mm |
| Tető vastagság | 0,5mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | igen |
| Tető felület | 10,73m2 |
| Tető lejtés | 30 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Ablak (üvegezés anyag) | plexiüveg |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | db |
| Tömeg | 373kg |
| Szín | világos szürke |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.