Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| fém kerti ház LANITPLAST MAXTORE 65 ANTRACIT LG1845 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 103 357 Ft |
| Cena s DPH | 131 263 Ft |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 2,19m2 |
| Külméret hossza | 1,19m |
| Külméret szélesség | 1,84m |
| Külméret magasság | 1,84m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 0,77m |
| Ajtó magasság | 1,54m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,6 mm |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,25mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 55kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.