Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház SOLID DEBORA 2 - 90 x 183 cm (S8582-1) LG2392 | |
|
|
|
| Nettó ár | 237 402 Ft |
| Bruttó ár | 301 500 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 0,90m |
| Külméret hossza | 1,83m |
| Beépített terület | 1,65m2 |
| Tető típusa | lapos tető |
| Belső felület | m2 |
| Külméret magasság | 1,83m |
| Ajtó | egyetlen ajtó |
| Ház fala vastagsága | 12mm |
| Tető vastagság | 12mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | tetőfedő tábla |
| Tető felület | m2 |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | SOLID BELGIUM |
| Fali ablak | db |
| Tömeg | 200kg |
| Szín | fa színű |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.