Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| fém kerti ház GLOBEL 65 ZÖLT + napfénytető LG2502 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
100 866 Ft
130 517 Ft |
| Cena s DPH |
128 100 Ft
165 757 Ft |
| Ušetříte | 29% / 37 657 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 2,46m2 |
| Külméret hossza | 1,44m |
| Külméret szélesség | 1,71m |
| Külméret magasság | 1,93m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 0,58m |
| Ajtó magasság | 1,69m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott acélcső |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,3mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | GLOBEL |
| Szín | zöld |
| Tömeg | 59kg |
| Napfénytető | 1db |
| Fali ablak | db |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.