Remove from comparison
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA URANUS 9900 PC 4 mm zöld színű LG586 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
457 213 Ft
576 323 Ft |
| Price incl. VAT |
580 660 Ft
731 930 Ft |
| Save | 26% / 151 270 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 101kg |
| Szín | zöld |
| Napfénytető | 4xdb |
| Beépített terület | 9,84m2 |
| Külméret szélesség | 2,57m |
| Külméret hossza | 3,83m |
| Külméret magasság | 2,48m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | üvegezés az alumínium profilokba illesztve |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | a polikarbonátra 10 év garancia jégkár ellen |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |
| Krajina pôvodu | Nagy-Britannia és Észak-Írország Egyesült Királysága |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.