Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bádog kerti ház KARIBU CALLISTO 2 (98009) antracit LG4068 | |
|
|
|
| Nettó ár | 819 706 Ft |
| Bruttó ár | 1 041 027 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 5,35m2 |
| Külméret hossza | 2,31m |
| Külméret szélesség | 2,32m |
| Külméret magasság | 2,10m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,44m |
| Ajtó magasság | 1,98m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,5 |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,5mm |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 180kg |
| Fali ablak | db |
| Napfénytető | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.