Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bádog kerti ház KARIBU CALLISTO 2 (98015) szürke LG4069 | |
|
|
|
| Nettó ár | 979 098 Ft |
| Bruttó ár | 1 243 455 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 10,53m2 |
| Külméret hossza | 2,31m |
| Külméret szélesség | 4,52m |
| Külméret magasság | 2,10m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,44m |
| Ajtó magasság | 1,98m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,5 |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,5mm |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | szürke |
| Tömeg | 230kg |
| Fali ablak | db |
| Napfénytető | db |
| A kertiház bővítése | 2,25m |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.